SMILEY POO

Nový produkt

SMILEY POO je stylová nabíječka, která zaujme tvé okolí a slouží jako cool doplňek, který nenechá tvůj smartphone vybitý - na cesty, do školy, na party nebo kdekoliv je potřeba.

Kompatibilní s iPhonem a Androidem
Dodání 1-2 dny

Více informací

229,00 Kč

Tento produkt již není na skladě

Více informací

Popis produktu EMOJI CHARGER - SMILEY POO

Přenosná nabíječka, neboli Power Bank je ideální pro nabíjení všech druhů mobilních telefonů, tabletů (iPad, Galaxy Tab a jiných), smartphonů. GPS navigaci, fotoaparátů a dalších zařízení. Interní baterie nabíječky má kapacitu až 2600 mAh a výstup je přes port USB 5V/1A. Samotnou baterii nabíječky je možné nabíjet z jakéhokoliv zdroje s výstupem USB. Proces nabíjení je signalizován červenou LED kontrolkou. Po nabití interní baterie pak můžete kdekoliv v terénu nabíjet potřebné elektronické přístroje, které umožňují nabíjení z USB portů. Součástí je propojovací kabel USB/Micro USB potřebný k nabíjení.

Specifikace SMILEY POO emoji power banky:

• Vstupní napětí: 5V/650mA
• Výstupní napětí: 5V/1000mA
• Kapacita interního zdroje: Lithiová baterie 2600mA
• Provozní teplota: -10°C až +45°C
• Životnost až 500 cyklů

S touto emoji charger nabíječkou se Vám nemůže stát, že nemůžete telefonovat nebo použít navigaci z důvodu vybité baterie. Ať jste kdekoliv, SMILEY POO EMOJI POWER BANK Vám umožní nabíjet mobilní telefon, navigaci, mp3 přehrávač, GPS a další zařízení i bez nutnosti být v dosahu elektrické sítě.